Değeri 276 Milyon Doları Aşan Shiba Inu (SHIB) Kripto Borsasından Transfer Edildi


0

Yeni on-chain verilerine göre, değeri çeyrek milyar doları aşan yaklaşık 25 trilyon SHIB tokeni en iyi kripto para borsalarından birini terk etti ve şu anda piyasadan soğuk depoda oturuyor.

İlk olarak kripto analitik firması Santiment tarafından tespit edilen, bilinmeyen bir Ethereum (ETH) adresi, altı farklı işlemde 24,9 trilyon SHIB’yi kişisel saklama cüzdanına aktardı.

Santiment’e göre balina, Mart ayının başından bu yana hızla ETH biriktiriyor.

“276 milyon dolar değerindeki Shiba Inu, bugün 6 ayrı transferde bir takas cüzdanından kişisel saklama cüzdanına aktarıldı.

Bu adres aynı zamanda 1 Mart’tan bu yana hızla Ethereum biriktiriyor ve şu anki 24.94T SHIB’sinin yanı sıra 992 ETH’ye sahip.”

Santiment’in verileri, SHIB’nin Etherscan tarafından ABD kripto borsası Crypto.com’a ait olarak etiketlenen bir Ethereum adresinden hareket ettiğini gösteriyor.

Artık tüm SHIB’ler, şu anda dünyanın üçüncü en büyük Shiba Inu cüzdanı olan ve henüz bir borsaya ait olduğu belirlenmemiş en büyüğü olan yeni bir adreste oturuyor. İşlemlerin Crypto.com’un SHIB’sini yeni bir cüzdana ayırması mı yoksa başka bir balinanın tokenlerini taşıması mı olduğu belli değil.

Shiba Inu yakma izleme sitesi Shibburn’e göre, SHIB’nin yakma oranı Salı günü %1.316.43 oranında patladı ve memecoin Pazartesi akşamı ile Salı akşamı arasındaki 24 saatlik sürede toplam 452.950.434 token yaktı.

Shiba Inu topluluğu, ekosistemin Polygon’a (MATIC) benzer şekilde Ethereum (ETH) üzerine inşa edilmiş katman-2 protokolü olan Shibarium’un beta lansmanını heyecanla bekliyor. Geçen hafta, SHIB resmi olarak beta sürümünü yayınladı ve beta testçilerinin test ağını keşfetmesine izin verdi.

Takma adı Shytoshi Kusama olan SHIB geliştiricisi, Shibarium ‘un iki ay boyunca beta sürümünde kalacağını tahmin ediyor, ancak zaman çizelgesinin belirsiz olduğunu ve dört aya kadar sürebileceğini kabul ediyor. Kusama, betanın “sistemler oluşturmayı ve bug avlamayı” içerdiğini belirtiyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.