Binance Launchpool Memecoin | MEME Coin Nasıl Alınır?


0

ARKADAŞLAR HERKESE SELAM!! Harika bir haber ile karşınızdayız. Binance tam zamanında güzel bir Launchpool açıkladı!! Bir süredir airdrop için farmladığımız MEME Coin hem Binance’te listelenecek hem de Launchpool ‘dan bedava kazanabileceğiz. Binance sistemini bilmeyenler olabilir; o yüzden Memecoin launchpool detaylarıyla başlayalım; ardından, birlikte projeyi de inceleriz!

Binance Launchpool; BNB veya Stablecoin stake ederek, yani havuzlarda kilitleyerek; karşılığında launchpool’da listelenen coinden kazandığınız bir uygulama. Alışık olduğumuz Launchpad ön satışlardan farklı olarak; burada alacağımız coinleri, stake karşılığında bedava alıyoruz. Launchpool’a katılmak için tabiki Binance borsasında kaydınız olması gerekiyor. Eğer üyeliğiniz yoksa; Kayıt linkini, buraya bıraktım; hızlıca kayıt olabilirsiniz.

Memecoin farming dönemi toplamda 30 gün sürecek ve bu gece 03:00’te yani birkaç saat sonra farming başlıyor! Ama şuan stake başladı yani hemen havuzlara paranızı yatırabilirsiniz. Gördüğünüz gibi BNB,TUSD ve FDUSD stake havuzları var. Toplam 1,380,000,000 adet MEME coin dağıtılacak. (mini nefes) %80’i yani 1,104,000,000 adet BNB stake edenlere; %10’u yani 138,000,000 adet TUSD stake edenlere ve yine %10 138,000,000 adet FDUSD stake edenlere; launchpool’a katılım oranlarına göre bölüştürülecek. Şimdi biraz daha detaya girelim ve nasıl $MEME coin kazanıyoruz anlatayım!

Farm dönemi; 27 kasım gece 3’e kadar devam edecek. Stake etmek istediğiniz coini seçip, havuzlara yatıracaksınız ve karşılığında MEME coin kazanacaksınız. Havuzlarda dağıtılacak toplam token adetleri belli. Havuzlara eklenen toplam BNB, TUSD veya FDUSD ile; kendi stake ettiğinizi oranlayıp; bu orana göre alabileceğin MEME coin adedini hesaplayabilirsin. Binance Launchpool’ların bir başka avantajından daha bahsedeyim. Ödül olarak verilecek MEME coinleri; her saat başı istediğiniz zaman spot cüzdanınıza çekebiliyorsunuz veya artık farm yapmak istemiyorsanız, istediğiniz zaman stake ettiğiniz coinleri unstake edebiliyorsunuz. Tabi ne kadar uzun kalırsan ve ne kadar çok!! BNB,TUSD veya FDUSD stake ederse; o kadar çok MEME kazanacağını unutma!!

Stake yapacağımız bölüme geri gelelim, söylediğim gibi BNB, TUSD veya FDUSD havuzları var. BNB havuzunda toplam MEME coinlerin %80’ini dağıtılacak; kalan %20 ‘de diğer iki havuzda eşit olarak dağıtılacak. Şuan stake açık; bu gece saat 3’ten sonra farm açılacak ve hemen MEME coin kazanmaya başlayacağız. Tahminen siz yazıyı okurken farm da açılmış olacaktır. Bu arada MEME Coin 3 kasımda Binance’te listelenecek ve alım satıma açılacak. Biz launchpool ile bedava kazanacağız. Farm yaptıkça MEME coinlerinizi cüzdana çekip 3 kasımdan sonra satabilirsiniz. MEMECoin Token ekonomisine bakalım ve biraz da projeyi anlatayım.

MEME coinin toplam arzı 69,000,000,000 milyar ve toplam arzın %2’si Binance launchpool’da dağıtılacak. Ayrıca firesale etabı ile $MEME token adedini 0.001 dolara whitelist alanlara satıldı. Ayrıca biz de twitterda paylaşmıştık, birlikte twitter görevlerini yapıyoruz ve bir airdrop beklentimiz var. $MEME coin Memeland projesinin tokeni olarak piyasaya çıkıyor. Projenin 4 NFT koleksiyonu var ve bu NFT koleksiyonundaki NFT’lere sahip olanlar hem firesale için whitelist alma hakkı kazandı hem de twitterdan yaptığımız takip görevlerinde extra referans ile puan kazandılar.

Memeland ‘ın tüm dünyada çok fazla takipçisi var ve son günlerde de çok güzel bir hype yakaladı; Binance tam zamanında devreye girdi diyebiliriz. Memeland twitter hesabında 1.2 milyon takipçi var. Memecoin hesabındaysa 900 bin takipçi var. Açıkcası $MEME coin güzel bir çıkış yapacaktır diye düşünüyorum. Biz de zaten videodan sonra stake oranımızı arttırırız. Her zaman söylüyorum; Binance; kullanıcılarına ve BNB hodl edenlere bu şekilde çok fazla güzellik yapıyor. İşte bu yüzden her fırsat bulduğunuzda BNB yatırımı yapmaya çalışın ve BNB hodl edin diye belirtiyoruz.

Başka bir yazıda görüşmek üzere..

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.