Shiba Inu Balinası Sadece Bir Ayda 131.000.000 Dolar Değerinde 10.200.003.377.266 SHIB Biriktirdi


0

Shiba Inu ekosistemiyle uğraşan bir kripto balinası, geçen ay Dogecoin’in ( DOGE ) en büyük rakibini dokuz haneli bir sıraya dizdikten sonra SHIB’in en büyük sahiplerinden biri haline geldi.

Blockchain takipçisi WhaleStats tarafından kaydedilen verilere göre, kaynağı bilinmeyen bir cüzdan, yazı yazılırken yaklaşık 131 milyon dolar değerinde 10.200.000.000’den fazla SHIB token biriktirdi .

WhaleStats’ın verileri, cüzdanın büyük birikim çılgınlığından önce 13 Ocak’ta yalnızca yaklaşık 3.900 $ değerinde kriptoya sahip olduğunu gösteriyor.

WhaleStats’e göre SHIB, Ethereum ( ETH ) ağındaki en büyük 5.000 balina arasında yer alan en büyük altcoin . Stablecoin’ler ve ETH’nin kendisi hariç, SHIB, Oracle ağı Chainlink ( LINK ), merkezi olmayan borsa (DEX) Uniswap ( UNI ) ve sanal dünya blok zinciri Decentraland’ın ( MANA ) önünde, Ethereum balinalarının favori altcoin’idir .

WhaleStats’a göre Cumartesi günü SHIB, stablecoin’ler ve Wrapped Bitcoin ( WBTC ) dışında ilk 5.000 balina arasında en çok satın alınan token oldu .

Balina birikimi, Shiba Inu topluluğu , ağı daha verimli hale getirmeyi amaçlayan Polygon’a ( MATIC ) benzer, Ethereum üzerine inşa edilmiş bir ölçeklendirme çözümü olan Shibarium’un piyasaya sürülmesini beklerken gelir.

SHIB bu yıl yaklaşık %60 arttı ve yazı yazılırken 0,00001333 dolardan işlem görüyor. Bu yılki yükselişe rağmen SHIB, Ekim 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık %85 ​​aşağıda kaldı.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.