Massive Polygon ve Shiba Inu Whale Sessizce Biriktiren Ethereum Tabanlı Yapay Zeka ve Oyun Projeleri


0

Kayıtlardaki en büyük Polygon ( MATIC ) ve Shiba Inu ( SHIB ) balinalarından biri, şimdi bir çift Ethereum tabanlı altcoin projesi biriktiriyor.

Söz konusu balina , yayınlandığı tarihte yaklaşık 132.163.000 dolar değerinde olan 94. en büyük Ethereum ( ETH ) cüzdanının anahtarlarını elinde tutuyor.

Balinanın en büyük varlıkları arasında 22,9 milyon dolarlık Ethereum (ETH), 21,6 milyon dolarlık Polygon (MATIC), 11,3 milyon dolarlık Tether (USDT) ve 10,3 milyon dolarlık Shiba Inu (SHIB) yer alıyor.

Ancak son gün, balina dikkatini iki altcoine daha çevirdi – ilki Ethereum tabanlı oyun projesi Gala ( GALA ).

Balina, son 24 saat içinde, yayınlandığı tarihteki değeri 573.998$ olan 13.999.975 GALA’yı varlıklarına ekledi .

Gala, öncelikle oyun içi belirteç tabanlı ekonomiler oluşturmaya ve oyuncuların oyun içi öğelere gerçekten sahip olmalarına izin vermeye odaklanan bir oyun platformudur.

Platformun yerel belirteci GALA, geçen ayın sonunda yaklaşık 0,06 ABD dolarına yükseldi ve o zamandan beri yayınlandığı tarihte 0,04 ABD dolarına kadar geriledi.

Balina ayrıca yapay zeka odaklı kripto varlığı Fetch.AI’yi ( FETCH ) biriktiriyor .

Son gün, balina devasa cüzdanına 570.033 dolar değerinde 1.500.088 FETCH ekledi.

Fetch.ai, finansal hizmetlerin, akıllı şehirlerin, esnek ekonomilerin ve sayısız başka uygulamanın daha verimli çalışmasına yardımcı olan merkezi olmayan bir makine öğrenimi sistemi olmayı hedefliyor.

FETCH, geçen ay bir AI yutturmaca dalgasına binerek yükseldi. Madeni para, son 30 günde %60 arttı ve yayınlandığı sırada 0,38 dolardı.

Balina, son günlerde Polygon (MATIC) varlıklarını artırmaya devam ederek 935.997 $ değerinde ek 799.998 MATIC biriktirdi.

Balina ayrıca büyük miktarlarda ApeCoin ( APE ), Quant ( QNT ), Chainlink ( LINK ), Decentraland ( MANA ) ve The Graph ( GRT ) tutar .

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.