Kripto Borsası OKX ‘in Coini OKB, Tüm Zamanların En Yüksek Seviyelerine Ulaştı. Sebep Ne?


0

Kripto değişim platformu OKX, yerel belirteci tüm zamanların en yüksek seviyelerine yükselirken yeni bir blok zinciri başlatmak için hazırlanıyor.

Kripto türevleri borsası OKX’in kurucusu Star Xu, şirketin yerel varlığı OKB tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşırken yeni ancak ayrı bir blok zinciri başlatacağını söylüyor.

Xu’ya göre, OKXChain adlı yeni blok zinciri, protokol için merkezi olmayan bir ekosistem oluşturmaya odaklanacak ve kullanıcılara merkezi olmayan finansa (DeFi) ve merkezi olmayan uygulamalara (DApp’ler) erişim sağlayacak.

OKXChain, topluluk üyeleri tarafından ortaklaşa oluşturulan projenin ilk blok zincirinden farklı olarak yalnızca OKX şirketi tarafından oluşturulacak ve işletilecektir.

“[Tüm zamanların en yüksek seviyesi], bu iyi bir haber. Ayrıca bu, topluluğun OKX’e olan güvenidir. Mevcut OKXchain’den bağımsız olan yeni bir OKBChain ilk çeyrekte piyasaya sürülecek ve [bir] OKB merkezi olmayan ekosistem oluşturmaya başlayacak.

Açıklığa kavuşturmak gerekirse, OKXChain tamamen açık olan ve topluluklar tarafından ortaklaşa oluşturulan bir [kanıt kanıtı] zinciridir. OKBChain, OKX şirketi tarafından geliştirilmekte ve işletilmektedir. İki zincir tamamen ayrı.”

OKB bu hafta yedi günün en düşük seviyesi olan 39,03 $’dan %32’lik bir artışla tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 51,74 $’a (ATH) yükseldi. OKB o zamandan beri geri çekildi ve bu yazı yazılırken 49,24 dolara hareket ediyor, bu da onu piyasa değerine göre 25. sıradaki dijital varlık yapıyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.